Odpověď na příspěvek

Re: Po drátě 7 na podzim 2013 Jirka Benc (org) (26. 1. 2014 - 22:34)
Říká se, neslibuj, co nemůžeš splnit. Ale ono to vypadalo tak nadějně...

Podrátu chybí lidi. Za poslední dva roky si část organizátorů pořídila rodinu, část práci na plný úvazek místo studentského života, část nové koníčky a část prostě odpadla.

Při rozhodování, jestli zbývající trochu času věnovat vymýšlení úloh pro Po drátě nebo šifer pro Po škole, vyhrála u "staré gardy" Po škole (mimochodem, letos bude 13.-14. června a máme novou adresu, http://po.skole.cz/). V podrátím orgovském mailinglistu se sice mihlo několik úloh, ale na plnohodnotnou hru to nestačí. Nejdřív jsme prošvihli podzimní termín, teď už, zdá se, prošviháváme i zimní.

A to je vlastně současný stav. Byli bychom neradi, kdyby Po drátě umřelo úplně, ale nemáme kapacity na vymýšlení úloh a jejich testování.

Berte to jako výzvu. Najde-li se několik lidí s dobrými nápady, rádi vás doplníme do organizačního týmu. Dokonce vám můžeme nabídnout wiki plnou nezrealizovaných nápadů :-) Budou-li úlohy, bude Po drátě. Zbytek je v zásadě hotový a odladěný z předchozích let.

Mail na orgy je orgove@podrate.cz. Vstupenkou je vymyšlená úloha :-P

Vaši orgové.

(Díky Kubovi T. za jeho matfyzáckou odpověď, která mě donutila konečně předstoupit před hrychtivý dav a nasypat si popel na hlavu. A díky vám všem, že máte o hru zájem a nepřestáváte se na ni ptát.)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Life, Universe and Everything

Text příspěvku: